Landsstyret i ANSA Ungarn består av: Landsleder, nestleder, økonomiansvarlig, info- og webansvarlig, arrangementansvarlig og to styremedlemmer. Disse er ansvarlige for ANSA Ungarn for ett år av gangen og velges på landsmøtet som holdes årlig.

Kontaktinformasjon

For generelle henvendelser benytt ungarn@ansa.no

Nb! Det kan være lettere å ta kontakt med oss gjennom våre private e-postadresser. 

 

Landsleder

Andrea Svendsen

landsleder.ungarn@ansa.no

andrea96@me.com

+47 905 64 255

Nestleder

Karoline Elise Georgsen

nestleder.ungarn@ansa.no

karoline.e.georgsen@gmail.com

+47 940 33 838

Økonomiansvarlig

Kristine Wallem 

okonomi.ungarn@ansa.no 

wallem.kristine@gmail.com

+47 406 25 798

Info- og webansvarlig

Hedda Aasland

info.ungarn@ansa.no

heddaaasland@gmail.com

+47 406 07 068

Arrangementansvarlige

Amalie Ulriksen Grindheim

arrangement.ungarn@ansa.no

amaulrik@hotmail.com

+47 991 61 473

 

Camilla Hagevik

event.ungarn@ansa.no

hagevikc@gmail.com

+47 902 95 767

Styremedlemmer

Martine Wolff Nesse

styremedlem.ungarn@ansa.no

martine.wolff.nesse@gmail.com

+47 974 15 431

 

Matilde Osaland Muis

marked.ungarn@ansa.no

matilde.osaland.muis@gmail.com

+47 467 88 313